Kalendarze Moleskine

Od noworocznych postanowień po projekty, które zmieniają bieg historii. Nawet w erze cyfrowej papier i długopis mają ogromną moc. Każdy z nas zna kogoś, kto zapytany o plany nawet nie próbuje sobie przypomnieć, co go czeka w kolejnym dniu, tylko od razu sięga po kalendarz. Każdy z nas zna kogoś, kto pozbawiony kalendarza na to pytanie po prostu nie jest w stanie odpowiedzieć.

Kalendarz MoleskineKalendarz jest narzędziem,
które nosimy przy sobie, gdziekolwiek jesteśmy. Dzięki niemu dotrzymujemy terminów i stawiamy się na spotkania dokładnie tam, gdzie powinniśmy się stawić. Kalendarz pozwala zaplanować wiele spraw na nadchodzący rok, a wraz z upływem czasu przechowuje pamięć o wszystkim, co udało się osiągnąć – od codziennych zajęć, uroczystości, rocznic przez spotkanych ludzi, po cele i marzenia.

 

Kalendarz Moleskine to coś więcej niż aplikacja, którą każdy z nas ma w swoim smartfonie. Jest jak pamiętnik. Pod koniec roku pozwala przeglądać dni i przeżywać swoje najlepsze chwile. Daje wyjątkową możliwość podsumowania dokąd zaprowadziła nas ta dwunastomiesięczna podróż. A w przeciwieństwie do kalendarza cyfrowego, papierowy terminarz nigdy nie będzie wymagał ładowania i nie zostawi Was samych na bezdrożach z powodu… niewystarczającej mocy baterii.

W Moleskine staramy się spełniać wszystkie potrzeby. Niezależnie od tego, czy piszecie bardzo dużo, czy w swoich terminarzach wklejacie pamiątki. Macie drobne pismo, czy szczelnie wypełniacie strony niezbędnymi do zrobienia rzeczami, u nas zawsze znajdzie się odpowiedni format. Od kieszonkowych do klasycznych, z miękką lub twardą okładką.

Kalendarz dzienny zapewnia pełną stronę na każdy dzień tygodnia. W wersji 18-miesięcznej datowany jest od lipca do grudnia. W wersji 12-miesiecznej czas zaczyna płynąć 1 stycznia. Kalendarz dzienny  jest idealnym rozwiązaniem dla tych, których ledwo widać spod góry harmonogramów, a także dla tych, którzy chcą mieć przestrzeń na codzienne zapisywanie ważnych myśli i przeżyć. Kalendarze tygodniowe są doskonałe do planowania celów. Dwustronicowy układ z dniami tygodnia po jednej stronie i miejscem na notatki po drugiej stronie pozwala kontrolować zadania na siedem dni do przodu, a jednocześnie pozostawia wystarczająco miejsca na dodatkowe informacje, karteczki i pomysły, które na naszych głowach pojawiają się w ostatniej chwili.

Znamy wiele osób, które latami gromadzą swoje zapisane kalendarze i wracają do nich, nie tylko wtedy, kiedy potrzebują przypomnieć sobie konkretne wydarzenie, ale także wtedy gdy po prostu chcą wiedzieć, jakie emocje towarzyszyły im w konkretnej chwili, w przeszłości. Polecamy!

 

 

https://ldsklep.pl/product-category/notesyikalendarze/kalendarze/